Kapat
0232 999 9992

Apex Bilyalı Halı Ve Döşeme Temizleme Oto Kuaför Tabanca Aparatı

0 yorum Yorumlar
 • Marka Eagles
 • Ürün KoduAP86798
 • Stok DurumuStok Tükendi
 • Stok Sayısı0
 • Kdv Hariç 406,78 TL
 • Kdv Dahil 480,00 TL
 • Havale Fiyatı 470,40 TL
480,00 TL
  Tükendi
 
 • Apex Bilyalı Halı Ve Döşeme Temizleme Oto Kuaför Tabanca Aparatı

   Apex Havalı Temizlik Tabancası 5,5 bar ile 9 bar arası kompresör havasıyla mekanizma iki yönde mandal sistemiyle çalışmaktadır. Mandal, dik konumda iken ilacı verip kiri yerinden ilaç ve havanın etkisiyle patlatarak bu esnada uçuşan kiri librasyon öncelikli hortumun nozul ( borazan ) içerisinde 360o dönerek meydana getirdiği kasırga etkisiyle nozul içerisine sarar. Mandal yatay konumda iken ilacı keserek temizlik yapılan bölgede temizlik esnasında verilen ilaç yerine kasırga yöntemiyle geri toplanarak kurutma elde edilir. İçerisinde köpüksüz alkalik ve kostik içermeyen havayla reaksiyona girdiğinden dolayı insan solunum yollarını kötü yönde etkilemeyen genel maksatlı özel bir ilaç kullanılmalıdır.

   
  KULLANIMA HAZIRLAMA
   
  İlk olarak hazır olan kimyasalı tabanca altında bulunan 1 litrelik kavanoz içerisine konularak tabancaya monte edilir. Hava giriş soketine kompresör hava hortumu bağlanır. İşlem yapacak tekniker yanında su dolu kap ve bir adet bez bulundurur. Kullanılan kimyasalın içeriğine göre gözlük, maske, kompresörün sesine göre de kulaklık kullanılması teknikere tavsiye edilir.
   
  KULLANIMI
   
  Apex tabanca temizlik yapılacak bölgeye 2 cm kadar yaklaştırılarak tabanca mandalı üst konumda tetiklenerek çalıştırmaya başlanır. Temizlik yapılmakta olunan bölgede tabanca sıra sıra dikey ve yatay, yavaş hareketlerle dolaştırılarak temizlendiğini görerek uygulama yapılır. Dairesel hızlı ve dağınık hareketli uygulama tercih edilmemelidir. Tabanca ağzı nozul ( borazan ) uygulamada toplanan kiri içerisine topladığından su dolu bir kap içine daldırılıp tetikleme işlemiyle temizlenmelidir. Apex tabanca ile temizlik yapılan bölge son aşama olarak temiz kuru bir bez ile hafifçe bastırılmadan silinir..
   
  TABANCA BAKIMI
   
  Kullanılan tabanca iş günü sonunda kavanoz sökülerek bir kenara bırakılır. tabanca üzerinde bulunan ilacın geçtiği ağırlıklı süzgeçten ılık su geçirilir. Sistemin temizliği kılcal hortumun içinde kimyasalın kalıp kurumaması ve zarar vermemesi için bu işlem yapılır.
   
  APEX OTO KUAFÖR TABANCASINI TANIYALIM
   
  Tabancamız 29 parçaya bölünmektedir. Bunlardan üçü belli bir kullanım süresinde değişmek icap eden yedek parçalardır.;
   
  Nozul ( Borazan ),
  Librasyon Öncelikli Hortum ( Üzerinde Mavi Boncuklar Bulunan Hortum ),
  İlacın Geçtiği Kılcal Hortum.
  Not : APEX Oto Kuaför Tabancaları İle Zamandan %50, Kimyasaldan %80 Tasarruf Sağlanır.
   
  www.hobiotom.com
  Aracınızın Hakettiği Bakım
   
   
   
   
 • Taksit
  Taksit Tutarı
  Toplam Tutar
  1
  489,60 TL
  489,60 TL
  2
  247,20 TL
  494,40 TL
  4
  126,00 TL
  504,00 TL

  Axess Kredi Kartları

  Taksit
  Taksit Tutarı
  Toplam Tutar
  1
  480,00 TL
  480,00 TL

  Kuveyt Türk Kredi Kartları

  Taksit
  Taksit Tutarı
  Toplam Tutar
  1
  480,00 TL
  480,00 TL

  Vakıfbank Kredi Kartı ile Ödeme

 •  Bu ürünle ilgili yorum yapabilirsiniz
  Oyla: