Kapat
0232 999 9992

Auto Finesse Verso Genel Temizleyici Bölünmüş Ürün 500 ml

0 yorum Yorumlar
 • Marka Auto Finesse
 • Ürün KoduAFverso
 • Stok DurumuStok Tükendi
 • Stok Sayısı0
 • Kdv Hariç 27,12 TL
 • Kdv Dahil 32,00 TL
 • Havale Fiyatı 31,36 TL
32,00 TL
  Tükendi
 • Auto Finesse Verso Konsantre Genel Temizleyici Bölünmüş Ürün 500 ml

  Auto Finesse Verso, aracın iç ve dış yüzeylerini temizlemek için mükemmel olan çok amaçlı temizleyicidir.

  Araçlar her gün detaylandırılsın ya da hobisi haftasonu detaylandırma olanlar için, kaliteli bir çok amaçlı temizleyici ve yağ çözücü olan verso mutlaka sahip olunması gereken bir üründür. Verso, hem iç temizlik hem de dış temizlik için geniş bir temizleme özelliğine sahip konsantre, çok amaçlı temizleyici ve yağ gidericidir.
   
  Verso halı, kumaş, lastik, motor, kapı kilitleri, tekerlek kemerleri, lastikler ve çevrilebilir kumaş davlumbazları arasında kullanılabilir. İhtiyaçlarınıza uygun önerilen genişleme oranını seçin.

  Nasıl Uygulanır ?

  Verso'yu bir sprey şişesine karıştırın. Ardından, temizlik gerektiren yüzeye Verso'ya püskürtün. Verso'nun motor temizliği ve kapı kilitleri için yağ çözücü olarak kullanıyorsanız, seçilen alanı serbestçe püskürtün.Ardından geri dönün ve Verso'yu detaylandırma fırçasıyla karıştırın. Bu teknik, aynı zamanda dönüştürülebilir çatılarda kumaş temizliği için de iyi çalışacaktır. Bir iç temizleyici olarak, kirli yüzeye püskürtün, ancak tavan döşemesi gibi hassas alanları doyurmayın. Gerekirse, ayrıntılı bir fırça ile çalkalayın. Mikrofiber bezle temizleyin.
  İç temizlik: 10: 1 Verso'ya mikrofiber bez üzerine püskürtün ve alanı temizleyin. Daha fazla temizleme gücü gerekiyorsa yumuşak bir detaylandırma fırçası kullanın. Seçilen alana Vurgulayın ve yumuşak fırçayla çalkalayın. Verso çalıştığı zaman, fabrikada yeni bir görünüm elde etmek için mikrofiber bez kullanın.
   
  Kumaş ve halı derinlemesine temizlik: 7: 1 Halıya veya temizliğe ihtiyaç duyan kumaşlara püskürtme yapın. Verso için konutun bir halı fırçası kullanmadan önce kire nüfuz etmesini veya alanı harekete geçirmek için fırça detaylandırmasını sağlayın. Bir kez çalkalayın, alanı temizleyin veya vakumlayın.
   
  Tekerlekler, lastikler ve tekerlek arkası temizliği: 5: 1 Verso'ya tekerleğe, lastiğe ve kemere sürün ve konutu bırakın. Daha sonra, kir, fren tozu veya yağdaki sertlikleri kızdırmak için bir tekerlek fırçasına geri dönün. Lastik ve kemer üzerine püskürtülen Verso'yu da çalkaladığınızdan emin olun. Bu, herhangi bir eski pansumanın çıkarıldığını, yeni bir Satin ve Dressle katmanı için hazır olmasını sağlayacaktır. Verso çalıştıktan sonra, sadece temiz durulayın ve kurumaya bırakın ya da alanı kurutmak için mikrofiber bez kullanın.
   
  Ağır yağ giderme: 1: 1 Motor temizleme ve kapı kilitleri için, Verso'ya kirli alana püskürtün. Ardından, tüm amaç temizleyiciyi çalkalamak için ilgili fırça ile geri gelin. Daha sonra bölgeyi temiz su ile durulayın. Ancak, Verso'nun ılık motorlarda veya doğrudan güneş ışığında kurumasına izin vermeyin.

  www.hobiotom.com

  Aracınızın Hakettiği Bakım

 • Taksit
  Taksit Tutarı
  Toplam Tutar
  1
  32,64 TL
  32,64 TL
  2
  16,48 TL
  32,96 TL
  4
  8,40 TL
  33,60 TL

  Axess Kredi Kartları

  Taksit
  Taksit Tutarı
  Toplam Tutar
  1
  32,00 TL
  32,00 TL

  Kuveyt Türk Kredi Kartları

  Taksit
  Taksit Tutarı
  Toplam Tutar
  1
  32,00 TL
  32,00 TL

  Vakıfbank Kredi Kartı ile Ödeme

 •  Bu ürünle ilgili yorum yapabilirsiniz
  Oyla:
Benzer Ürünler