Kapat
02329999992

Koch Chemie Protector Wax PW KuruIslak Hızlı Cila Bölünmüş 500ml

0 yorum Yorumlar
 • Marka Koch Chemie
 • Ürün Kodukcpw
 • Stok DurumuStok Tükendi
 • Stok Sayısı0
 • Kdv Hariç 42,37 TL
 • Kdv Dahil 50,00 TL
 • Havale Fiyatı 49,00 TL
50,00 TL
  Tükendi
 
 • KOCH CHEMIE Konsantre PW Protector Wax Orijinal Bölünmüş Ürün 500 ml
   
  Ürün Orjinal Ambalajdan Bölünüp ürün adı yazılı etiketli Plastik Şişeye konulup Gönderilecektir.Fotoğraftaki ürünün orjinal ambalajıdır.
  Koch Chemie Protector Wax araç ıslakken uygulanabilen yüksek su iticilik ve parlaklık sağlayan koruma ürünüdür.
   
  Spray şişe veya köpük aparatı ile uygulanabilir. Araç basına 13-20 ml yeterlidir.
  Araç yıkandıktan sonra kurulamadan 1 e 100-150  sprey başlıklı şişede sulandırılır
  ıslak araca spreylenir sonra tazyikli olmayacak şekilde bir hortumla su gezdirilir su akıp gitdikten sonra normal olarak kurulama yapılır.
   
  Ayrıca Yıkanıp kurulanmış araca  uygularken yaklaşık 1 e 50 sulandırılır sprey sişeden sık parlak şeklinde uygulanır sonrasındada yumuşak bir mikrofiber bezle parlatılır.
   
  Parlak, lotus etkisi ve koruma Yenilikçi, yüksek teknoloji ürünü koruyucu mum, koruma, dayanıklılık, aşırı derin parlaklık, uzun süreli su iticiliği (lotus etkisi), kolay temizlenen performans ve araçsız mikro-kuru kurutma konularında yeni standartlar belirlemektedir. -beading. Çok işlevli reaktif bileşenlerin, bir ağ olarak yüzeylerle sıkı sıkıya bağlanan en kaliteli bakım bileşenleri ile kombinasyon halinde kullanılması, yağmurda (boncuklanma) mükemmel uzun süreli yüksek parlak koruma ve geliştirilmiş görünürlük sağlar. Parlaklık ve koruma katmanı düzenli kullanımı ile iyileşir, ince çizikleri ve tüm kauçuk ve plastik parçaları, ayrıca konvertibl kumaş üst malzemeler solmaya ve aşınmaya karşı korunmuştur. ProtectorWax bu sayede aracın değerinin korunmasına büyük katkıda bulunur. Sıcak, soğuk ve köpük mum olarak kullanılabilir (mekanik ve elle). Servis suyunun yüksek iletkenlik değerlerinde ve zor fan geometrilerinde bile optimum kurutma sonuçlarına ulaşır. Biyolojik hizmet su arıtma tesisleri için olduğu kadar standartlara da çok uygundur. Mineral yağ hidrokarbon içermez. VDA, A sınıfına uygundur.
   
  Kullanım alanları Gantry yıkama sistemleri, yıkama sistemleri, self-servis araba yıkama, köpük tabancaları, vb. Öneriler Dozaj pompası seyreltilmemiş olarak veya 1: 2'ye kadar bir oranla seyreltilmemiş olarak uygulanır. Her araba için önerilen dozaj: sıcak / soğuk wax: 13-19 ml. Köpük mumu: 13-19 ml.
   
  Birinci sınıf balmumu: 16-23 ml. Self servis araba yıkama ve manuel kullanım (düşük basınç ve köpük topu): 1: 200 ila 1: 500 (nihai seyreltme). VDA, A sınıfına uygundur.
   
  whatsapp ve iletişim hattı : 0232 999 99 92
   
  www.hobiotom.com
  Aracınızın Hakettiği Bakım

 • Taksit
  Taksit Tutarı
  Toplam Tutar
  1
  51,00 TL
  51,00 TL
  2
  25,75 TL
  51,50 TL
  4
  13,13 TL
  52,50 TL

  Axess Kredi Kartları

  Taksit
  Taksit Tutarı
  Toplam Tutar
  1
  50,00 TL
  50,00 TL

  Kuveyt Türk Kredi Kartları

  Taksit
  Taksit Tutarı
  Toplam Tutar
  1
  50,00 TL
  50,00 TL

  Vakıfbank Kredi Kartı ile Ödeme

 •  Bu ürünle ilgili yorum yapabilirsiniz
  Oyla:
Benzer Ürünler